Výsledky z 21. a 22. 10. 2017

Divize A: Č. Krumlov – SK Rakovník 1:1, 4:1 pk, Petřín – Přeštice 0:2, Březová – K. Vary 2:2, 2:4 pk, Malše – Klatovy 2:1, Doubravka – Aritma 2:2, 10:11 pk, Soběslav – Jankov 0:1, Hořovicko – Sedlčany 4:0, Dobříš – M. Lázně 1:3

 

  1. K. Vary 7 1 1 2 30 : 14 24
  2. SK Rakovník 6 2 0 3 29 : 15 22
  3. Sedlčany 4 4 0 3 23 : 18 20
  4. Soběslav 5 1 1 4 19 : 19 18
  5. M. Lázně 5 1 0 1 4 21 : 22 18
  6. Hořovicko 5 1 0 5 19 : 19 17
  7. Březová 5 0 2 4 25 : 26 17
  8. Malše 4 2 1 4 15 : 18 17
  9. Aritma 4 1 2 4 23 : 18 16
  10. Jankov 5 0 1 5 15 : 17 16
  11. Č. Krumlov 4 1 1 5 15 : 18 15
  12. Klatovy 4 0 2 5 18 : 21 14
  13. Dobříš 4 1 0 6 20 : 24 14
  14. Přeštice 4 0 0 7 15 : 20 12
  15. Petřín 2 2 2 5 14 : 22 12
  16. Doubravka 2 1 4 4 11 : 21 12

 

Divize B: Motorlet – Tn. Rakovník 2:0, Chomutov – Hrobce 5:0, Úvaly – Č. Lípa 1:1, 4:2 pk, Velvary – SK Kladno 2:0, Souš – Ostrá 2:1, Meteor – N. Bor 3:0 , Hostouň – Neratovice 3:0, Louny – Český Brod 1:2

 

  1. Velvary 8 0 2 1 18 : 10 26
  2. Č. Brod 8 0 0 3 28 : 12 24
  3. Hostouň 7 1 0 3 26 : 13 23
  4. SK Kladno 6 2 0 3 21 : 13 22
  5. Neratovice 6 1 2 2 26 : 20 22
  6. Souš 5 2 1 3 28 : 16 20
  7. Ostrá 6 0 2 3 19 : 13 20
  8. Úvaly 4 3 1 3 16 : 16 19
  9. Motorlet 6 0 0 5 24 : 16 18
  10. Chomutov 4 1 3 3 24 : 18 17
  11. Meteor 4 1 0 6 23 : 23 14
  12. Louny 4 1 0 6 19 : 20 14
  13. Č. Lípa 3 2 0 6 14 : 25 13
  14. Tn. Rakovník 2 0 2 7 8 : 21 8
  15. Hrobce 1 0 0 10 7 : 36 3
  16. N. Bor 0 0 1 10 5 : 34 1

 

 

ČDD: Přeštice – SK Rakovník st. 4:2, ml. 1:1, 2:4 pk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KP: N. Strašecí – Beroun 0:3, K. Hora – Poříčí 0:1, Libiš – Hvozdnice 2:2, 2:3 pk, Horky – Rejšice 3:0, Slaný – Klíčany 2:2, 6:5, Semice – Nespeky 0:1, Lhota – Sp. Příbram 1:1, 2:3 pk, Poříčany – Tuchlovice 1:3

 

  1. Horky 8 0 1 2 25 : 10 25
  2. Libiš 7 0 1 3 30 : 18 22
  3. Poříčí 5 2 2 1 21 : 17 21
  4. Lhota 6 0 2 3 23 : 17 20
  5. Klíčany 5 1 1 4 26 : 20 18
  6. Beroun 6 0 0 5 23 : 20 18
  7. Tuchlovice 4 3 0 4 20 : 20 18
  8. Sp. Příbram 5 1 0 4 22 : 16 17
  9. Slaný 5 1 0 5 21 : 19 17
  10. Hvozdnice 4 2 0 5 22 : 20 16
  11. N. Strašecí 4 1 0 6 26 : 27 14
  12. K. Hora 4 0 1 6 14 : 21 13
  13. Nespeky 4 0 1 6 14 : 22 13
  14. Rejšice 3 1 1 6 24 : 23 12
  15. Poříčany 3 0 1 7 14 : 34 10
  16. Semice 2 0 1 8 12 : 33 7

 

  1. A třída: Zavidov – Podlesí 3:1, Komárov – Cerhovice 5:1, N. Knín – Jíloviště 0:2, Jílové – Klecany 5:2, Mníšek – Tochovice 0:1, Votice – Hřebeč 2:3, Kosoř – Černolice 3:0, Libušín – Vestec 3:2

 

  1. Hřebeč 8 2 0 1 29 : 16 28
  2. Libušín 9 0 0 2 42 : 15 27
  3. Podlesí 7 1 1 2 29 : 18 24
  4. Tochovice 7 0 2 2 31 : 25 23
  5. Komárov 5 3 0 3 36 : 25 21
  6. Vestec 7 0 0 4 29 : 19 21
  7. Votice 6 0 0 5 26 : 21 18
  8. Jílové 5 0 1 5 29 : 23 16
  9. Jíloviště 5 0 1 5 20 : 23 16
  10. Zavidov 5 0 0 6 21 : 31 15
  11. Kosoř 3 2 1 5 20 : 29 14
  12. Klecany 3 2 0 6 19 : 25 13
  13. Mníšek 3 0 2 6 13 : 24 11
  14. Cerhovice 3 0 0 8 17 : 28 9
  15. Černolice 2 0 0 9 24 : 42 6
  16. N. Knín 0 0 2 9 13 : 34 2

 

  1. B třída: Vraný – Tn. Rakovník B 6:1, SK Rakovník B – Jedomělice 1:1, 3:4 pk, Klobuky – Mšec 1:2, Lužná – Braškov 0:1, Zlonice – Hostouň B 0:4, Slaný B – V. Dobrá 3:2, Unhošť – Doksy 0:4

 

  1. V. Dobrá 6 1 1 1 16 : 4 21
  2. Doksy 5 2 1 1 23 : 13 20
  3. Mšec 6 0 1 2 16 : 12 19
  4. Braškov 5 1 0 3 22 : 13 17
  5. Jedomělice 3 3 1 2 24 : 13 16
  6. Slaný B 5 0 1 3 28 : 19 16
  7. Vraný 4 1 1 3 21 : 18 15
  8. Hostouň B 4 1 0 4 25 : 13 14
  9. SK Rakovník B 4 0 2 3 19 : 21 14
  10. Unhošť 4 0 0 5 17 : 25 12
  11. Klobuky 3 0 1 5 14 : 22 10
  12. Tn. Rakovník B 3 0 0 6 16 : 24 9
  13. Zlonice 2 0 0 7 11 : 26 6
  14. Lužná 0 0 0 9 4 : 33 0

 

 

KP D: Tn. Rakovník – Kosmonosy st. 1:0, ml. 1:2

  1. A třída D: SK Rakovník B – Švermov 1:5
    KP Ž: Hořovicko – SK Rakovník st 10:0, ml 7:3 , Dobříš – Tn. Rakovník st 1:6, ml 2:5
    I. A třída Ž: KPavlíkov – Lety 2:3

 

  1. třída:  Olympie – Jesenice 0:2 (Jeníček 2), Lány – Hředle 3:1 (HumrO. 2, Švolba – Vitner), Slabce – Lišany 1:3 (Mužík – Roušavý 2, Jelínek), Městečko – Senomaty 3:2 (Šnídl P., Urban J., Chládek – Havel, Pichner), Olešná – Kolešovice 1:3 (Černý – Daniš 2, Kapoun), Kroučová – Kněževes 2:2, 7:6 pk (Machovský, Vacínek – Komžík, Čihař R.), Rynholec – Zavidov 4:3 (Dadák 2, vl. – Devera, Skoupý, Čech)

 

  1. Lány 9 6 0 2 1 38 : 19 20
  2. Kolešovice 9 6 1 0 2 27 : 11 20
  3. Hředle 9 6 0 1 2 32 : 17 19
  4. Rynholec 9 5 1 0 3 28 : 19 17
  5. Městečko 9 5 1 0 3 23 : 16 17
  6. Lišany 9 4 2 0 3 30 : 19 16
  7. Jesenice 9 5 0 1 3 31 : 26 16
  8. Ol. Rakovník 9 5 0 1 3 24 : 19 16
  9. Kněževes 9 4 0 1 4 22 : 25 13
  10. Olešná 9 4 0 0 5 29 : 23 12
  11. Senomaty 9 4 0 0 5 29 : 26 12
  12. Zavidov B 9 1 2 0 6 15 : 33 7
  13. Kroučová 9 0 1 2 6 12 : 41 4
  14. Slabce 9 0 0 0 9 8 : 54 0

 

III. třída: Pustověty – Roztoky 1:0, Čistá – Oráčov 5:2 (Kašpar 2, Blecha, Votroubek R., Votroubek J.) Lubná – Pavlíkov 6:1 (Kollár, Varyš, vopat, Bok, Trejbal, Pokorný – Hink), Sýkořice – Chrášťany 2:2, 4:5 pk (-kovařík, Linc – Kozák, Králička), Řevničov – Janov 2:7 (Fujera, Urbanovič – Rosa 3, Bradáč 2, Kail, Roubík), Branov – Šanov 4:0 (Choc 3, Krátký)

 

  1. Lubná 9 0 0 0 36 : 8 27
  2. Pustověty 8 0 0 1 23 : 11 24
  3. Řevničov 6 0 0 3 28 : 25 18
  4. Roztoky 4 1 2 2 20 : 20 16
  5. Chrášťany 4 1 0 4 21 : 19 14
  6. Sýkořice 4 0 2 3 14 : 17 14
  7. Janov 3 1 0 5 17 : 13 11
  8. Oráčov 3 1 0 5 21 : 26 11
  9. Branov 3 0 1 5 22 : 23 10
  10. Pavlíkov 1 2 0 6 18 : 28 7
  11. Šanov 2 0 0 7 9 : 25 6
  12. Čistá 1 0 1 7 12 : 26 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. třída: Jesenice B – Ruda 4:1 (Beneš 2, Rampas, Kolář – Vojanec), Roztoky – Petrohrad 1:2 (Krůta – Jurča, Kovář), Kolešovice B – Kněževes B 2:4 (Polánkek, Ridzoň – Neveďal, Kyncl, Jiroušek, Lenner), Senomaty – M. Žehrovice 2:2, 5:4 pk (Eichler, Vávra – Kapek, Kureš), P. Újezd – Kounov 1:3 (Liprt – Huttr 2, Sklenka)

 

  1. Petrohrad 6 2 0 0 47 : 18 22
  2. Roztoky B 6 0 0 2 22 : 11 18
  3. Srbeč 4 0 3 1 34 : 21 15
  4. Jesenice B 4 1 1 2 28 : 22 15
  5. Ruda 5 0 0 3 21 : 18 15
  6. M. Žehrovice 3 2 1 3 22 : 19 14
  7. Senomaty B 3 2 0 3 26 : 20 13
  8. Kolešovice B 3 0 1 4 17 : 22 10
  9. Kněževes B 2 0 1 5 14 : 25 7
  10. Kounov 2 0 0 7 11 : 45 6
  11. P. Újezd 0 0 0 8 15 : 36 0

 

OP St. Ž: Olešná – Lužná 1:3 (Svoboda – Hornof, Rojšl, Háček)
OP Ml. Ž: N. Strašecí – Kněževes 2:2, 5:4 pk (Matějovský, Husák – Kraus, Fukárek), Mšec – Lány 5:8 (Rajnyš D. 2, Rajnyš J., Duben, Fejfar – Klein 6, Vlček 2)

OP St. P: N. Strašecí – Senomaty 17:9 (Husák 6, Malec 5, Novák 3, Křenek 2, Bureš – Komín 5, Toth 3, Kodeš), Roztoky – Kolešovice 10:2 (Prokůpek 4, Matouš 2, Kučera 2, Fráňa, Moravec), Řevničov – Chrášťany 12:4 (Rekšák 3, Bulíř 3, Souček 2, Studený 2, Holý 2 – Nový 2, Lauber, Červeňák), Tn. Rakovník A – TJ Šanov, Tn. Rakovník B – Jesenice 3:5 (Meduna, Volráb, Pšenička – Žebrakovský 3, Šika, Íbl), SKP M – Lišany 10:3 (Semerád, Hluchý, Škubal, Němec, Kuleniy, Kubač, Janus, Janda, Hošek, Barčot – Bártová 2, Ivanišyn)

 

 

 

 

 548 total views,  1 views today