Obsazení rozhodčích a delegátů na 4. – 5. listopadu 2017

II. TŘÍDA              
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště
04.11. 10:00 Ol. Rakovník (7) So. Kroučová (5) Trešl Strouhal Švácha    
04.11. 14:00 Oh. Městečko (10) FK Hředle (2) Strouhal     Horáček  
04.11. 14:00 TJ Slabce (9) FC Jesenice A (3) Sedláček        
04.11. 14:00 ČL Kolešovice A (12) SK Senomaty A (13) Aksamit        
04.11. 14:00 FC PO Olešná (11) SK Lišany (1) Švácha        
04.11. 14:00 SK Lány (8) FC 05 Zavidov B (4) Kozák        
05.11. 14:00 B. Rynholec (6) FK Kněževes A (14) Titlbach Sedláček Husák    
               
III. TŘÍDA              
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště
04.11. 13:30 SK Pavlíkov (11) SK Oráčov (1) Tichý        
04.11. 13:30 So. Pustověty (7) Sp. Řevničov (5) Šmíd        
04.11. 10:00 So. Sýkořice (8) TJ Šanov (4) Vodrážka Šmíd Tichý    
04.11. 13:30 So. Branov (6) So.Janov (12) Polívka        
05.11. 14:00 B. Lubná (10) Sj. Chrášťany (2) Svoboda Tichý Šmíd    
04.11. 14:00 TJ Čistá (9) TJ Roztoky A (3) Trešl        
               
IV. TŘÍDA              
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště
05.11. 10:00 FC Jesenice B (9) FK Kounov (3) Titlbach        
05.11. 13:30 SK Senomaty B (6) FK Kněževes B (12) Strouhal        
04.11. 10:00 TJ Roztoky B (10) So. Srbeč (2) Kozák        
04.11. 10:00 So. Petrohrad (11) So. Ruda (1) Sedláček        
05.11. 14:00 So. Panoší Újezd (7) ČL Kolešovice B (5) Švácha        
KP DOROST            
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
04.11. 10:15 TJ TATRAN Rakovník (6) Český lev – Union Beroun (12)     Titlbach  
04.11. 12:30 TJ TATRAN Rakovník (6) Český lev – Union Beroun (12)     Titlbach  
             
KP SŽ            
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
05.11. 9:30 TJ TATRAN Rakovník (1) TJ Baník Švermov (7)   Kozák Vodrážka  
             
I.A třída dorostu A            
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
05.11. 13:30 SK Rakovník “B” (11) AFK Loděnice (3) Vodrážka      

 716 total views,  1 views today