Turnaj KIK Cup U11 rozdával radost!

Sváteční pátek 17. 11. 2017 probudil sportovní halu ze spánku turnajem rakovnických fotbalových mládežníků. Zúčastnilo se celkem 11 týmů, které doprovodili, kromě trenérů, ve velkém množství rodiče. Sportovní hala byla zcela zaplněná a i díky tomu po celý den vládla na palubovce i v hledišti náramná atmosféra. Neustále se něco dělo. Děti, které zrovna nehrály svá utkání, měly celodenní zábavu zajištěnou v podobě maskota hlavního sponzora celého turnaje, společnosti KIK. Velkou energii snad všechna dítka předávala cele sportovní hale nejen svými úsměvy a smíchem, ale také velmi hlasitými tleskadly právě od našeho hlavního sponzora.

Všechny týmy byly rozděleny do dvou skupin. Následně nenásledovalo standardní play off, ale rovnou přímé souboje o konečné umístění se stejně postaveným týmem v druhé skupině. Bez ohledu na výsledky všechna dítka předváděla sympatické sportovní výkony. Sálovou kopanou se bavili skutečně všichni. Děti se hnaly za míčem, rodiče a další fanoušci fandili, rozhodčí sledovali samé férové zápasy a pořadatelé měli radost z toho všeho. Celkovým vítězem se stal SKP Rakovník roč. 2008, který ve finále porazil své kamarády SKP Rakovník roč. 2009. Pro třetí místo si s přehledem došel Sokol Nové Strašecí a poraženým ze souboje o bronz se stal FK Kněževes.

Vyhlášení se za společnost KIK ujala oblastní vedoucí Miroslava Bučková. Z představitelů OFS Rakovník dětem ceny a ocenění předali místopředseda Libor Zeman a členové výkonného výboru Pavel Franěk a Josef Váňa. První tři týmy obdržely poháry, medaile a také zajímavé ceny. Vítěz se těšil ze vstupenek pro celý tým na utkání Viktoria Plzeň – FK Jablonec a poražený finalista ze vstupenek na přípravné utkání Viktoria Žizkov – Astana. Věcné ceny v podobě sportovního vybavení si odnesl nejlepší hráč z každého týmu. Pro hráče od 4. místa a níže byly připraveny medaile za účast a úplně každé dítko odcházelo s nadílkou časopisů a slevových voucherů od našich partnerů.

.

Závěrem je potřeba poděkovat všem, kteří se na organizaci této akce podíleli. Vynikající a bezchybné výkony předvedli krajští rozhodčí Tomáš Nejedlo z Benátek nad Jizerou a David Zoufalý z Kutné Hory. Za hladký průběh a bezproblémový chod celého turnaje si zaslouží uznání Marek Titlbach, Milan Vyhnanovský, Petr Huttr, Jiří a Vláďa Týče. A abychom si všichni mohli tento příjemný den časem připomenout, tak je třeba zmínit i fotografy. Celý den s námi prožil a fotil Petr Růžek. Na skok se zastavil i sportovní redaktor týdeníku Raport David Svoboda. Značně ke spokojenosti dětí přispěl i maskot společnosti KIK. Skvěle se této úlohy zhostil Martin Tóth.


Sekretář OFS Milan Vyhnanovský: “Hlavní je, aby se děti bavily! A to se nám doufám podařilo.”
– Člověku dojde, co je s takovou akcí práce, až když organizuje nějaký turnaj na vlastní kůži. Na turnaji jsem se podílel já společně s Markem Titlbachem a tebou (Jakubem Fejfarem), a to na různých organizačních, logistických a sponzorských záležitostech. Dále velkou měrou co se týká sponzorů přispěl Josef Váňa. Přímo na turnaji dále pomáhali Pavel Franěk, Libor Zeman, Petr Huttr a Jiří Týče se synem. Nemohu opomenout skvělou práci rozhodčích, mých kamarádů, Tomáše Nejedla a Davida Zoufalého.
– Vzhledem k tomu, jaký sklidil tento turnaj zájem a ohlas, by byla škoda nepořádat další turnaje napříč mládežnickými kategoriemi.

 


Rozhodčí David Zoufalý: “Asi jsem ještě nezažil turnaj, kde se o rozhodčích mluvilo až při vyhlašování a předávání cen!”
Na turnaj jsem se připravoval nastudováním propozici turnaje a pravidel této věkové kategorie.
– Nikdy jsem tady nebyl, tudíž jsem se do Rakovníka velice těšil.
Velice se mi zde líbilo. Přiznávám, že na OFS Kutná Hora, bohužel, takhle hezký a zajímavý turnaj pro děti nepořádáme. Překvapilo mě, že se tady zapojilo tolik členů OFS Rakovník.
Mým hlavním postřehem z turnaje v Rakovníku je, že OFS má ve svých řadách velký počet šikovných, cílevědomých a pracovitých členů, kteří pro radost dětí z turnaje investovali velké množství svého volného času. 


Fotograf Petr Růžek: “Je to hlavně výzva udělat dobrou, kvalitní fotku a potěšit oko diváka.”
Focení sportu se věnuji už déle jak rok a půl, začal jsem s focením venku. Můj první sport byl pozemní hokej, který fotím dodnes. Od loňského roku jsem se začal focení více věnovat. Snažím se nyní více fotit v našem okrese. Focení venku je víceméně sranda oproti focení sportu v halách.
– Celý den jsem si užil, byla výborná atmosféra, rodiče a kamarádi fandili. Celá akce se povedla. Nejvíce si to asi užil maskot turnaje.
– Zaujalo mě kolik lidí přišlo podpořit naše budoucí talenty. Před některými jedinci musel člověk opravdu smeknout. Hrozně se mi líbily finálové souboje o umístění, kdy už děti měly něco naběháno, sotva chodily, ale prostě to nevzdávaly a daly do toho všechno. To právě dělalo tu super atmosféru.
– Určitě bych šel takovouto akci fotit znova, protože mě to baví. Jsem rád, že mohu bavit svými fotkami, dělat s nimi radost a zaznamenat tak neopakovatelné zážitky nás všech. Tímto děkuji Kubovi Fejfarovi za pozvání a těším se na další spolupráci. 


Věříme, že všichni zúčastnění si celý den užili, bavili se a budeme se těšit na další společné akce!

Za organizační tým KIK Cupu U – 11, Jakub Fejfar, člen komise mládeže


Výsledky

Nejlepší hráč turnaje: David Barčot, SKP 09
Nejlepší brankář turnaje: Adam Hamouz, SKP 08
Nejlepší střelec turnaje: Martin Husák, Sokol N. Strašecí (13 branek)

Konečně pořadí:
1.
SKP Rakovník 08, 2. SKP Rakovník 09, 3. Sokol Nové Strašecí, 4. FK Kněževes, 5. SK Sparta Řevničov, 6. SK Senomaty, 7. FC Jesenice, 8. Slavoj Chrášťany, 9. TJ Slabce, 10. Český Lev Kolešovice, 11. TJ Šanov

SKUPINA A

SKP Rakovník 08

ČL Kolešovice

FC Jesenice

TJ Šanov

FK Kněževes

Sparta Řevničov

BODY

SKÓRE

POŘADÍ

SKP 08

   3:0

5:0

4:1 1:1 10:0 13 23:2 1.

ČL Kolešovice

 0:3   0:1 1:0 0:1 1:1 4 2:6

5.

FC Jesenice

 0:5 1:0   0:0  1:2 0:0 5 2:7 4.

TJ Šanov

 1:4 0:1 0:0   0:2 0:2 1 1:9 6.

FK Kněževes

 1:1 1:0 2:1 2:0   2:2 11 8:4 2.

Sparta Řevničov

 0:10 1:1 0:0 2:0 2:2   6 5:13 3.

 

SKUPINA B

Sokol Nové Strašecí

SKP Rakovník 09

SK Senomaty

Slavoj Chrášťany

TJ Slabce

BODY

SKÓRE

POŘADÍ

Sokol Nové Strašecí

   0:1  1:0 4:0 6:0 9 11:1 2.

SKP Rakovník 09

 1:0   1:1 1:0 6:0 10 9:1 1.

SK Senomaty

 0:1 1:1   4:0 1:1 5 6:3 3.

Slavoj Chrášťany

 0:4 0:1 0:4   5:0 3  5:9  4.

TJ Slabce

 0:6  0:6  1:1 0:5    1 1:18 5.

 

Vyřazovací souboje:

  • o 9. místo TJ Slabce – ČL Kolešovice 2:0
  • o 7. místo FC Jesenice – Slavoj Chrášťany 1:0
  • o 5. místo Sparta Řevničov – SK Senomaty 2:1
  • o 3. místo FK Kněževes – So. Nové Strašecí 0:6
  • o 1. místo SKP 08 – SKP 09 2:1

Tuto sportovní akci jsme mohli uspořádat za pomoci našich partnerů. Děkujeme!

Generální partner turnaje

Marketingový partner turnaje
Partneři turnaje

 

 

 1,662 total views,  1 views today