Memoriál Václava Kozlera 2018

V neděli 4. 3. 2018 proběhl v rakovnické sportovní hale další ročník tradičního Memoriálu Václava Kozlera, což je mládežnický turnaj kategorie U13 – mladší žáci. Turnaje se zúčastnilo 7 mužstev a hrálo se systémem každý s každým. Turnaj byl velmi vyrovnaný, jelikož o 1.-4. místě rozhodovaly vzájemné zápasy při shodném počtu bodů. Konečné pořadí:

Nejlepší střelec: Jakub Jirásek (TJ Roztoky), 11 branek
Nejlepší brankář: Jakub Burgr (SK Rakovník B)
TJ Slabce – Mužík Samuel

1. umístěné mužstvo v turnaji získalo volný vstup na utkání HET ligy Dukla Praha – Sigma Olomouc dne 30. 3. 2018 od 18:00
2. umístěné mužstvo v turnaji získalo volný vstup na utkání 2. ligy Viktoria Žižkov – FC Hradec Králové dne 18. 3. 2018 od 10:15

Výsledky jednotlivých utkání a fotogalerii od fotografa Petra Růžka naleznete zde a pod tímto článkem. Turnaj odřídili rozhodčí Středočeského KFS Tomáš Nejedlo (Benátky nad Jizerou) a David Zoufalý (Malešov u Kutné Hory). Turnaj byl pořádán OFS Rakovník ve spolupráci s marketingovým partnerem Marbax Time s. r. o. plně na náklady OFS Rakovník. Startovné a vstupné bylo zdarma. Občerstvení přímo na místě zajišťoval partner OFS Rakovník Ella’s Pizza & Burger. Ceny předávali členové VV OFS Rakovník Josef Váňa a Marek Titlbach. Děkujeme za spolupráci všem výše zmíněným a dalším sponzorům: KIK, Procter & Gamble Rakona, Pivovar Bakalář, Pivovar Krušovice, Ondrášovka, Mountfield a Top4Football. Děkujeme hráčům za sportovní výkony a divákům za návštěvu. Jsme rádi, že se akce podařila a nedošlo k žádnému vážnějšímu zranění.