Proběhl losovací aktiv

V úterý 17. 7. 2018 proběhl od 16:00 v prostorách restaurace Penzionu Šéba další losovací aktiv OFS Rakovník. Zúčastnila se jej naprostá většina klubů působící v rakovnických okresních soutěžích, několik svazových funkcionářů a také několik hostů.

 

Po úvodním slovu předal místopředseda svazu PhDr. Libor Zeman slovo sekretáři svazu Milanu Vyhnanovskému, který nejprve uzavřel proběhlý soutěžní ročník. S tím mj. souviselo například předání cen za soutěž slušnosti, které přijel předat zástupce partnera OFS Rakovník společnosti Top4Football pan Jakub Charvát. Oceněny byly 3 nejslušnější kluby z každé soutěže dospělých. Za svoji slušnost tak dostali poukazy na nákup sportovního vybavení v souhrnné hodnotě několika desítek tisíc korun. Dále stejně jako minulý rok předseda DK OFS Rakovník p. Ing. Ivo Duchoň předal cenu Fair Play – tentokrát ji obdržel Radek Pokorný, hráč Baníku Lubné, jenž byl nejlepším střelcem uplynulého ročníku III. třídy bez toho, aby za celou sezonu obdržel byť jedinou žlutou nebo červenou kartu. Výraznou měrou tak pomohl Baníku Lubné k titulu ve III. třídě.

 

V druhé části se pak zahájil ročník nový a následovala diskuze ohledně změny systému v soutěžích mládeže a pro příští roky i pro soutěže dospělých. Také se hlasovalo o zavedení opakovaného střídání, které kluby téměř jednotné odmítly. Z losovacího aktivu tak vzešlo několik návrhů, o kterých se bude v nadcházejících dnech a týdnech diskutovat.

 

OFS Rakovník přeje všem hodně štěstí v nadcházejícím soutěžním ročníku 2018/2019

 1,014 total views,  1 views today