Úvodní strana Aktuality Další zástupce OFS Rakovník v profesionálních soutěžích se jmenuje Milan Vyhnanovský

Další zástupce OFS Rakovník v profesionálních soutěžích se jmenuje Milan Vyhnanovský

Sudí z rakovnického okresu fungují v českých profesionálních soutěžích dlouhodobě. Jména Michala Beneše, Pavla Fraňka, Libora Zemana nebo Josefa Váni si můžete přečíst bez přehánění ve stovkách ligových zápisů. Nově se tam už dvakrát objevil v kolonce „Asistent“ i Milan Vyhnanovský. Když k tomu přidáte ještě devatenáct druholigových klání, není to pro šestadvacetiletého arbitra za dvanáct let kariéry vůbec málo.

Hned při premiéře v derby Zlín – Slovácko signalizoval v úvodu druhé půle uherskohradišťský ofsajd a proto nebyla uznána jejich následná branka. Napodruhé se na Slovácko podíval v utkání s Baníkem před více než sedmi tisíci diváků.

Dvakrát se zúčastnil mezinárodního projektu Abroad Referee Academy. Hned napoprvé mu v Paříži svěřili řízení finálového zápasu, podruhé zavítal do Španělska. Další internacionální zkušeností je elitní mládežnický Marveld Tournament v Nizozemsku za účasti celků jako PSV Eindhoven, Paris Saint-Germain nebo Manchester City a dalších.

Nedávno předal funkci sekretáře OFS Rakovník nástupcům, ale okresu zůstává věrný v čele STK. Vedle toho je jedním z lídrů skupiny talentovaných mladíků ve středočeské Elite Ref Academy a delegátem v soutěžích SKFS. Stále studuje – inženýrský obor na pražské Vysoké škole ekonomické a k tomu pracuje jako robotické procesní automatizace a umělé inteligence.

22.03.2022

Galerie článku