Úvodní strana Aktuality OFS Rakovník přišel o vítězství v poslední minutě

OFS Rakovník přišel o vítězství v poslední minutě

Úvodní foto: Jan Kozel - GTM OFS Beroun

V areálu SK Rakovník se ve středu uskutečnil turnaj MOS výběrů ve dvou kategoriích U11 a U12. Do Rakovníka přijeli zástupci tří okresů - OFS Beroun, OFS Mělník a OFS Kladno. Nejlépe si v Rakovníku vedli hráči OFS Beroun, kteří zvítězili v obou kategoriích.

Kategorii U11 vedli trenéři Petr Vecka s Martinem Medřickým. Kluci celý den statečně bojovali, na hřišti v každém utkání nechali vše. Bohužel si nedokázali poradit ani s jedním soupeřem, a proto skončili na 4. místě.

V kategorii U12 se zástupcům rakovnického okresu dařilo výrazně lépe. V prvním utkání naši kluci remizovali 3:3 s výběrem Kladna, které dokázalo srovnat v poslední minutě utkání. Ve druhém zápase si kluci koncovku pohlídali a připsali si vítězství nad výběrem Mělníka v poměru 6:5. Před posledním utkání museli naši reprezentanti porazit OFS Beroun, aby se umístili na prvním místě. Ještě minutu před koncem byli rakovničtí na průběžném prvním místě, ale v koncovce utkání se Berounu povedlo srovnat stav utkání na 2:2, čímž si zajistili celkové prvenství v turnaji. Kluci pod vedením trenéra Jakuba Hamouze skončili na konečném druhém místě.

Všem hráčům děkujeme za reprezentaci OFS Rakovník!